Міносвіти “поспівчувало” Тисменицькому району, якому бракує коштів на заклади освіти

Міністерство освіти та науки України розглянуло звернення Тисменицької районної ради Івано-Франківської області щодо фінансування з державного бюджету бухгалтерії, методкабінетів, позашкільних навчальних закладів тощо через нестачу коштів місцевих бюджетів.

Про це пише газета Галичина, передає Станіславське ТБ.

«Міністерству освіти і науки передбачені видатки за бюджетною програмою 2211190 «Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам». При цьому інформуємо, що розподіл освітньої субвенції в розрізі обласних, районних бюджетів та бюджетів міст обласного значення згідно з Формулою, затвердженою статтею 27 Закону України «Про Державний бюджет на 2015 рік» здійснювало Міністерство фінансів», – йдеться у листі-відповіді, який оприлюднений на сайті Тисменицької РДА.

Чиновники повідомили, що до МОН надходять численні звернення з різних областей щодо недостатнього обсягу освітньої субвенції навіть на виплату заробітної плати у загальноосвітніх навчальних закладах.

«Міністерство поділяє вашу стурбованість станом фінансування освітньої галузі, але збільшення обсягу освітньої субвенції можливе лише за погодження з Міністерством фінансів та після внесення відповідних змін до Закону України «Про Держаний бюджет України на 2015 рік», – йдеться у листі МОН.

Міністерство звернулося до Мінфіну, щоб збільшити обсяг видатків на освітню субвенцію, зокрема, для забезпечення діяльності загальноосвітніх навчальних закладів Тисменицького району в обсязі 11,2 млн. гривень.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В області працюють близько сотні підприємств, які належать Росії – ПС
Наступна : Літо 2015 – яким воно було в Карпатах. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×