Міністр освіти і науки Сергій Квіт привітав студентів, школярів та працівників освіти з Днем знань

На офіційному сайті Міністерства освіти і науки з’явилось привітання до Дня знань.

“Вітаю вас з 1 вересня – з Днем знань!

У цей день більше 720 тисяч першокласників та першокурсників вперше переступлять поріг своїх навчальних закладів. Саме цей день має стати для них вдалим стартом у велике життя та у безкрайній світ нових знань і цікавих відкриттів.  

Освіта – це інвестиції в майбутнє, основа успішної кар’єри і гідного житя. Від того, які знання здобудуть наші  діти, залежатиме і їхня доля, і доля нашої країни. Саме тому Уряд України продовжує реформи в галузі освіти, що спрямовані на досягнення європейського рівня знань.

Тільки спільними зусиллями влади і громадянського суспільства ми спроможні забезпечити нашим дітям якісну освіту, а педагогам – гідний рівень життя.

В цей святковий день хочу особливо подякувати всім педагогам за підтримку учнів зі сходу країни та окупованого Криму. Завдяки вашому по-справжньому материнському та батьківському  відношенню ці діти отримали атестати українського державного зразка та зреалізували своє право на освіту. Окрема подяка – університетам, місцевим органам влади – за допомогу переміщеним навчальним закладам і надання їм можливості повноцінно розпочати новий навчальний рік. 

Шановні освітяни! Головним обов’язком і покликанням вчителя є виховання національно свідомої, патріотично налаштованої, освіченої  молоді – майбутнього української держави. Щиро вірю, що запорукою нашого спільного успіху на шляху виконання цих нелегких завдань стануть ваші професіоналізм, педагогічна майстерність та відданість своїй професії.

Щиро бажаю всім миру, здоров’я, творчого натхнення і професійного зростання. Нехай у новому навчальному році виправдаються надії, реалізуються найсміливіші плани та здійсняться усі мрії!”

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Кращі колективи Франківська виступили у міському фестивалю мистецтв «Мелодії парку»
Наступна : Активісти показали як нині виглядає Палац Потоцьких у Івано-Франківську (Фото)

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×