Міністр культури Євген Нищук у стінах ПНУ відкрив виставку фотографій з Національного архіву США

“Змальовуючи століття: Сто років фотографії”, – саме під такою назвою сьогодні, 6 травня 2016 року, в Прикарпатському університеті відкрилася виставка фотографій з Національного архіву Сполучених Штатів Америки.

Захід проходив за підтримки Посольства США в Україні, Благодійного фонду «Підгорецький замок» та Прикарпатського національного університету. Учасниками свята стали студенти, викладачі та працівники університету, представники засобів масової інформації, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу ПНУ.

Відкрив виставку Міністр культури України Євген Нищук. За словами Міністра символічність фотовиставки в тому, що фотографії, представлені тут, дають можливість глибше зрозуміти себе і своє місце у творенні історії своєї держави, перейнятися проблемами свого народу на прикладі життя людей, зображених на архівних світлинах. 

На відкритті фотовиставки з вітальними словами виступили ректор університету Ігор Цепенда та голова наглядової ради фонду «Підгорецький замок» Оксана Козанкевич.  

Виставка «Змальовуючи століття: Сто років фотографії» – це унікальне зібрання кольорових і чорно-білих світлин, котрі говорять про століття життя американців, відібрані з величезної колекції Національного управління архівів та документації, яка налічує понад 8 мільйонів знімків. Ці кадри не лише фіксують багато знаменних подій століття, але й розповідають про надії і побоювання американського народу. Зібрані разом кадри цієї колекції відображають плинність часу і постійно змінювану матерію минулого століття. 

На 70-ти світлинах, представлених на виставці, відображені не лише тріумфальні моменти, але й невдачі і трагічні часи в житті американського народу. 

 

 
 
 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті село засипало градом. ФОТО
Наступна : У центрі Івано-Франківська для молодят розстелили 50-метровий весільний рушник. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×