Міністерство екології оголосило повторний конкурс на посаду директора НПП “Гуцульщина”

Конкурсна комісія Мінприроди ухвалила рішення повторно провести конкурс на заміщення вакантних посад керівника національного природного парку “Гуцульщина”. 

Повідомлення  про  початок прийому документів  та  проведення нового конкурсу буде розміщено на офіційному сайті Міністерства та офіційні сторінці у “Фейсбук”, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу Міністерства екології і природних ресурсів.

18 серпня в Міністерстві  під час засідання члени постійно діючої комісії для конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінприроди,  заслухали конкурсні пропозиції претендентів на заміщення вакантної посади директора НПП “Гуцульщина”.

Заслухавши  конкурсні пропозиції  з управління  парком  претендентів на  посаду керівника  національного природного парку “Гуцульщина”,  конкурсна  комісія   дійшла висновку, що окремі кандидати недостатньо чітко представили конкурсні пропозиції у відповідності до вимог, а між  претендентами  на посаду директора НПП “Гуцульщина”  спостерігається   конфлікт інтересів, про що свідчили взаємні звинувачення обох кандидатів   під час засідання комісії.

Нагадаємо, вчора, косівські активісти під стінами Міністрества екології та природних ресурсів України вимагали проведення чесного конкурсу з призначення керівника національного парку “Гуцульщина”.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Яблучний Спас: що можна і не можна робити в свято
Наступна : За добу в Івано-Франківській області виникло 8 пожеж

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×