Міні-ГЕС на Верховинщині: підприємці не дотримуються визначених норм роботи

Як повідомляло Станіславське ТБ16 жовтня Верховинщину відвідав голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук.

Основна мета поїздки передбачала ознайомлення з роботою в районі міні-гідроелектростанцій, вплив їх на еколгічний стан водних об’єктів та зустріч з громадами сіл де працюють або будуються міні ГЕС, повідомляють у прес-службі Івано-Франківського обласного управління водних ресурсів, передає Станіславське ТБ.

Результати поїздки на працюючій міні ГЕС в с.Пробійнівка показали, що підприємці не дотримуються визначених норм роботи – не чистять русло ріки від замулення, використовують для виробництва електроенергії практично увесь об`єм води не забезпечуючи мінімальний стік, є зауваження щодо нормальної роботи рибоходів.

Визначено, що без дотримання усіх законних норм та погодження з місцевими жителями будуватися міні-ГЕС не будуть.

На днях було проведено засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС де також розглядались результати поїздки в Верховинський район.

Визначено створити комісію з відповідних підрозділів ОДА, державних та обласних управлінь з метою вивчення ситуації щодо діяльності Снятинської, Золотолипської, Пробійнівської № 1 та № 2 та дотримання вимог проектної та дозвільної документації при експлуатації міні ГЕС.

Керівникам вище вказаних ГЕС з метою недопущення екологічних надзвичайних ситуацій на водних об’єктах області вжити заходів щодо обмеження споживання води для виробництва електроенергії з врахуванням мінімального стоку і розрахункових режимів роботи ГЕС відповідно до вимог проектної документації.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Франківську проведуть автопробіг на підтримку важкопораненого бійця АТО
Наступна : Як виглядав Рогатин на початку ХХ століття. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×