Міхалець естафету прийняв: флешмоб віджимань виконав на роботі і передав заступнику. ВІДЕО

Як писало Станіславське ТБ, вчора, 11 серпня, в Івано-Франківську дівчина-патрульна взяла участь у спортивному флешмобі #‎22Pushups #‎22kill. 

В перший день виконання спортивного флешмобу Іванна Думінкевич передала естафету начальнику Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську Дмитру Міхальцю.

Начальник Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську не заставив довго чекати – уже сьогодні, 12 сепня, виконав естафету просто таки на роботі і передав її своєму заступнику – Олегу Сердюку.

“Дякую Іванна Думінкевич за можливість долучитись до акції, естафету передаю заступнику начальника УПП у м. Івано-Франківську Олег Сердюк (Oleg Serdiuk). Своїм прикладом пропагуємо здоровий спосіб життя!!!”, – йдеться у повідомленні Дмитра Міхальця.

Суть цієї кампанії проста: протягом 22 днів треба щодня робити 22 віджимання і щоденно запрошувати когось приєднатися. Це все робиться заради того, аби спільно порушити тему суїцидів серед ветеранів війни.
Адже за статистичними даними щодня в США 22 ветерани вмирають внаслідок самогубств.

Учасники акції переконані, що ПТСР (посттравматичний стресовий розлад) не знає різниць між націями і континентами. Впевнені, що піднімати актуальність цього питання і шукати відповіді та рішення разом потрібно.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Рятувальники провели профілактичну бесіду з матір’ю, яка відпочивала на озері з неповнолітніми дітьми
Наступна : У Коломиї на День міста відкриють новий фонтан

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×