Мешканці скандальної забудови на вулиці Марійки Підгірянки шукають підтримки у нової влади. ФОТО.ВІДЕО

Сьогодні, 16 грудня, мешканці скандальної забудови на вулиці Марійки Підгірянки, 25 та Відкрита, прийшли на прийом до заступника міського голови Олексія Кайди. Люди зневірились у допомозі, оскільки майже за 10 років протистояння справа так і залишилась стояти на місці, а забудовник ПП “Санліт-Захід” провокує їх пробуючи встановити нові будівельні паркани, передає Станіславське ТБ.

Справа скандальної забудови в районі вулиць Марійки Підгірянки та Відкритої тягнеться ще із 2005 року. Тоді за рішенням міської ради планувалось знесення старих двоповерхових будинків барачного типу із відселенням мешканців. Справа в тому,  що в 60-х роках минулого століття тут влаштували гуртожитки для працівників лісгоспу. Будинки не були обладнані каналізацією і туалети розміщувались у подвір’ї. 

У 2006 році мер Івано-Франківська Зіновій Шкутяк розпорядився передати земельну ділянку між вулиці Підгірянки ТОВ «Рембудкомінвест» під будівництво багатоквартирного будинку. Земля віддавалась під будівництво за умови знесення трьох гуртожитків і відселення їх жильців. Тобто, забудовник мав забезпечити мешканців гуртожитків житлом.

Однак, згодом все звелось до того, що будинки зноситись не будуть, натомість в дворі, де розташовані вуличні туалети та комори мешканців збудують семиповерховий будинок з порушенням норм будівництва, з обмеженою кількістю місць для паркування та майже в притул до інших будинків.

Представники забудовника уже не раз пробували встановити будівельні паркани. При цьому кожного разу вони брали із собою приватну службу охорони аби протистояти спротиву мешканців. Ця справа уже піднімалась і на засіданні сесії Івано-Франківської міської ради. Тоді депутати постановили створити робочу комісію аби  вирішити це питання. На комісії представники забудовника ПП “Санліт-Захід”, який являється суборендарем даної території, запевняли, що із мешканцями укладні договори. Однак, хто ці мешканці, а тим паче, що це за договори, жителі так і не бачили. Хоча і визнають, що все ж деякі жильці робили спробу договоритися із забудовником, однак, їх тільки “годували” обіцянки знайти нове житло на відселення.

Крім того, за самовільний демонтаж будівельних парканів забудовник подав на мешканців вулиці Маріки Підгірянки до суду з вимогою відшкодування завданих збитків. Так, наступне судове засідання повинне відбутися 18 грудня, о 13:20 год.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті у дитсадку діти і дорослі вивчали правила пожежної безпеки
Наступна : ГО “Майдан” збирає верховинців на віче, на якому прозвітує нардеп Соловей

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×