Мережу підірвав “старий гуцульський звичай” на День святого Валентина

1 лютого Польща заборонила рух російських вантажівок своєю територією. Термін попередніх міждержавних угод завершився, а нові документи країна вирішила не підписувати з Москвою. Через закриття Польщею своїх кордонів, збільшився потік російських вантажівок територією Закарпаття через українсько-румунський та українсько-словацький кордони.

У зв’язку з цим громадсько налаштовані активісти розпочали безстрокову акцію блокування російських фур. Розпочалась акції у Закарпатській області, згодом розпочалася у Львівській, Волинській, Івано-Франківській та Житомирських областях.

На Торунському перевалі, що неподалік Вишківського перевалу в Долинському районі, та на Яблуницькому перевалі в Надвірнянському районі встановлені мобільних блок-пости, які діють на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей.  Нагадаємо, ніч чергування на блокпостах пройшла спокійно, ніяких ексцесів не відбулось. Пости працюють наповну, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на Карпатська Січ – Націоналісти Закарпаття.

Що цікаво, у соціальних мережах почали масово поширюватись анекдотичні історії та жарти, що стосуюються блокади російських вантажівок. Оригінальний та цікавий жарт опублікував у групі “Патріоти України єднаймося” Oleh Radyk, тим самим привітавши усіх з днем Св. Валентина.

14114511_

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті зберігатиметься підвищена лавинна небезпека
Наступна : В Яремчі активісти долучились до блокади російських вантажівок. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×