Мер Калуша просить районну раду виділити 800 тис грн на зарплату медпрацівникам

Сьогодні, 18 грудня, відбулося третє пленарне засідання першої сесії Калуської районної ради VІІ демократичного скликання.

У роботі сесії взяли участь голова РДА Наталія Бабій, Калуський міський голова Ігор Матвійчук, керівники установ та організацій, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, посадові особи місцевого самоврядування району, журналісти.

Після детального обговорення та внесення поправок депутати проголосували за регламент районної ради. Розглядаючи питання утворення постійних комісій, реорганізації структури виконавчого апарату районної ради, присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування та умови оплати праці голови та його заступника, депутати не змогли дійти консенсусу. Тож дані питання перенесено на наступне пленарне засідання.

На завершення депутати зуміли прийняти спільне рішення щодо внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2015 рік. Перед цим міський голова Ігор Матвійчук звернувся до депутатів районної ради з проханням додатково виділити з районного бюджету близько 800 тисяч гривень Калуській ЦРЛ, більшість з яких повинна піти на зарплати медпрацівникам. Голова РДА Наталія Бабій підкреслила, що всю медичну субвенцію у цьому році передано з районного бюджету в міський у повному обсязі. Також райдержадміністрацією направлено лист до голови ОДА Олега Гончарука щодо виділення додаткових коштів Калуській ЦРЛ. Проте депутати підтримали всі зміни і доповнення в районний бюджет.

На завершення головуючий районної ради Михайло Срібняк та голова РДА Наталія Бабій привітали присутніх у залі із Днем Святого Миколая. Наталія Бабій закликала присутніх взяти участь у святковому дійстві, який організовано для дітей у районному Будинку культури.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : “Безвізовий звіт” не містить додаткових умов скасування віз для українців
Наступна : На Прикарпатті чоловік “розібрав” автомобіль сусіда на запчастини

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×