Медична галузь Долинщини бореться з проблемами

Вчора у Долинській центральній районній лікарні відбулась зустріч трудового колективу медичної установи з головою районної державної адміністрації Юрієм Мазуром, заступником голови Ольгою Ільчишин та відповідальними керівниками райдержадміністрації з питань забезпечення фінансування медичної галузі району.

На зустрічі з медиками голова та начальник фінансового управління райдержадміністрації Юрій Мазур та Світлана Демченко спільно з медичними працівниками обговорили шляхи вирішення проблемного питання району, а саме субвенції для медичної галузі району та надали відповіді та роз’яснення на питання, порушені працівниками медичної установи.

Про порядок фінансування медичної галузі у відповідності до Бюджетного кодексу у своєму виступі говорила начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Демченко. Крім того, з питань належного функціонування Долинської центральної районної лікарні виступили головний лікар, головний бухгалтер та голова профспілкового комітету центральної районної лікарні Ігор Романюк, Наталія Сенів та Віталій Монташевич.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Дипломат: НАТО надішле контингент, якщо ООН затвердить місію в Україні
Наступна : Козаку Гаврилюку пропонували матеріальні блага за перехід в “УКРОП”

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×