Медовари з різних областей України завітають і у Долину

13-14 лютого Громадська організація «Братство Карпатських бджолярів» спільно з Гільдією медоварів Карпатського краю – виробників медових напоїв і оздоровчої бджолопродукції запрошують долинян і гостей міста завітати  на виставку-ярмарок питних медів.

Відбуватиметься вона на Медовій алеї Долини з 9.00 до 17.00, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на ”Вікна”.

Організатори ярмарки запевняють, що можн абуде змістовно відпочити, познайомитись і поспілкуватись з майстрами медоваріння, які не лише відроджують традицію варіння медів, а й культуру їх вжитку.

”Кожен медовар старається донести до споживача, що питні меди – це корисний, цілющий, поживний і оздоровчий напій, який символізує колективне спілкування, гостинність та щедрість українців. Споживаючи медові напої, ми піклуємося про здоров’я. Тож запрошуємо Вас ярмаркувати, питний мед споживати, і здоров’я добре мати!”, — повідомляють у прес-службі Долинської міської ради.

Нагадаємо, в середині січня в Івано-Франківську на площі Ринок проходив другий крайовий фестиваль-конкурс “Питні меди – 2016″, метою якого було збереження традицій медоваріння, популяризація та пропагування медових напоїв як невід’ємної частини культурної спадщини українського народу.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Волонтери повідомили офіційні реквізити для допомоги сім’ї загиблого Анатолія Гаркавенка
Наступна : В Івано-Франківську продовжать ліквідовувати комунальне підприємство “Торговий дім “Галичина”

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×