Матір співмешканки “стоматолога-різника”: Вуйців неодноразово душив мою доньку

Сьогодні, 19 листопада, в Івано-Франківському міському суді продовжився допит свідків у справі “стоматолога-різника” Ігоря Вуйціва.

Перша із сьогоднішніх свідків – Ірина Бойко, мати Юлії Бойко – подруги Ігоря Вуйціва. Жінка працює в “Епіцентрі” старшим продавцем.

“Моя дитина дуже змінилася, вона стала замкнутою, дуже стривожилася. Я її запитувала, що сталося, але вона не відповідала. Я думала, що вона може якийсь кредит взяла. Але я навіть не могла припустити, що вона буде присутня при таких страшних подіях”, – розповіла Ірина Бойко.

“Єдине, що вона повідомила – це те, що зникли її друзі”, – додала вона.

Жінка розповіла, що вона особисто знайома з підсудним. Вуйців неодноразово бував вдома у Бойків, а Ірина Бойко кілька разів навідувалась в стомат-кабінет Ігоря Вуйціва.

“Неодноразово донька приходила додому з подертим одягом, неодноразово він намагався її душити. Юля нічого не розповідала. Лише відповідала, що вони самі розберуться”, – сказала Ірина Бойок.

“Я інколи телефонувала до Вуйціва і казала, щоб він залишив мою дочку в спокою. Відколи вони почали зустрічатися, він навчив її випивати”, – додала жінка.

Ірина Бойко розповіла, що її донька вживає наркотики останні 4 роки  (як відомо, під час обшуку у помешканні Юлії Бойко вилучили кілька кущів марихуани). Натомість, батьки Ігоря Вуйціва стверджують, що Юлія Бойко перебуває на обліку протягом останніх 11 років.

 

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Калуському районі 23-річний водій наїхав на пішохода
Наступна : Коломийський учень впродовж року отримуватиме президентську степендію. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×