Марцінків та Мерінов публічно з’ясовували стосунки між “Свободою” та “Укропом”. ВІДЕО

Сьогоднішнє засідання Івано-Франківського виконавчого комітету розпочалося із публічної сварки між мером Русланом Марцінківом та депутатом міської ради Віталієм Меріновим, передає Станіславське ТБ.

Суперечка виникла під час розгляду порядку денного. Так, міський голова запропонував виключити з порядку денного проект рішення “Про розгляд звернень громадян щодо оформлення права власності на земельні ділянки”, який члени виконкому повинні були розглянути перед тим, як його винесуть на розгляд сесії міської ради. Мовляв, даний проект не розглядався у профільного заступника, у якого є багато питань до цього документу.

Загалом, документ передбачає виділення у приватну власність близько сотні ділянок, у тому числі учасникам АТО. За словами міського голови, у проекті рішення є порушення, оскільки згодом з’ясувалося, що у списку присутні працівники Служби безпеки України. 

“У цьому проекті рішення є дуже багато таких земельних ділянок, які свідомо подані чи то нинішніми працівниками Служби безпеки України, чи то колишніми, іншим”, – підкреслив мер.

 

У залі засідання був присутній чоловік, який приставився учасником АТО та запевняв, що він уже рік не може отримати обіцяну йому земельну ділянку, оскільки це питання постійно відкладається виконкомом. Його прізвище теж є у проекті рішення і він не розуміє, чому його питання знову перенесли. Разом із чоловіком на засідання прийшов депутат Віталій Мерінов, який почав активно просити слово і захищати колишнього бійця.

Поступово розмова перейшла на підвищені тони і переросла на відверті з’яcування політичних стосунків між депутатом та міським головою. 

Так, Мерінов закинув меру, що мовляв, головне аби земля не перейшла до людей близьких до “Свободи”. Натомість, Марцінків згадав депутату, що родич члена партії  “УКРОП” здає в оренду приміщення у центрі міста “Сбербанку Росії”. 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Долинській ДЮСШ відкрили дитячий басейн. ФОТО
Наступна : Сюрреалістичний Івано-Франківськ: як нищиться архітектура міста. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×