Марцінків про інспекцію з благоустрою: “Ви маєте бути “цербером”

В Івано-Франківську є кілька проблемних округів, де систематично не вчасно вивозиться сміття. Про це сьогодні йшлося під час щотижневої оперативної наради у міського голови.

Відтак, Руслан Марцінків дорікнув Степанові Кукулі, в.о. начальника КП «Муніципальна інспекція з благоустрою», що одні округи у місті прибираються добре, а з іншими є проблеми.

У свою чергу Кукула заявив, що все залежить від того, хто займається прибиранням території. Мовляв, за кожним округом є певний водій, де хтось відноситься до роботи добросовішніше, а  дехто ні.

Також, у місті є з десятка вулиць, де своєчасно не вивозять сміття, внаслідок чого засмічується вся територія. Це вулиці Івана Павла ІІ, Паркова, Київська, Незалежності 152, Кисілевської 32, Довженка 10, Довженка14, Чорновола 130, Чорновола 144, Довженка 9 та інші.

У свою чергу мер додав, що інспекція повинна більш суворіше ставитися до виконавців робіт.

«Я розумію, що ви захищаєте всіх керівників. Ви маєте бути “цербером”. Ось там не прибирають, там не прибирають, а ви так, знаєте, “погладили”. Це не інспекція. Я вас поважаю, але є проблема. Місто не прибирається», – зауважив Марцінків Кукулі.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Поліція нічого не може вдіяти з гральним закладом на Бандери. Кажуть, що нема факту виграшу. ФОТО
Наступна : У центрі Івано-Франківська помер чоловік. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×