Марцінків назвав сьогоднішню акцію “Спільна кухня” біля Вічного вогню провокацією

На сьогоднішній ранковій оперативній нараді міський голова Руслан Марцінків різко висловився щодо акції біля Вічного вогню, яку ініціювала Молодіжна організація “Стан”, передає Станіславське ТБ.

“У нас сьогодні о 15 годині незрозуміла акція біля Вічного вогню. Підготуйте позовну заяву, нехай поліція дасть тому обґрунтування. Зараз до Дня Незалежності йдуть всякі провокації. Розумію, приїхали сепаратисти, біля Вічного Вогню роблять акцію в Івано-Франківську”, – заявив мер. 

Нагадаємо, вчора, Молодіжна організація СТАН” оголосила про проведення акції “Спільна кухня”, в якій візьмуть участь громадські діячі та правозахисники з Прикарпаття, активні переселенці з Донбасу та активісти-миротворці з Росії.

Мета даної акції – сприяти налагодженню діалогу через безпосередній контакт між людьми з країн та регіонів, що знаходяться у стані збройного конфлікту.

“Біля меморіалу Вічного вогню (вул. Рєпіна) у форматі неформальної розмови учасники акції спробують обговорити найбільш болючі питання, що постають перед українським суспільством протягом останніх років, а гості з-за кордону розкажуть про дії правозахисного миротворчого руху в Росії. Під час проведення акції у громадському просторі міста буде створена мобільна “кухня”, де проходитиме чаювання та відбуватиметься діалог. До участі у дискусії матимуть змогу долучитися всі охочі мешканці міста.

Варто зауважити, що акція “Спільна кухня” відбуватиметься протягом серпня-жовтня у різних містах України та Росії. За її результатами українські та російські активісти планують виробити нову методику роботи зі стереотипами і нетолерантністю у суспільстві за допомогою організації живого спілкування. В тім мета та риторика заходів, що спрямовані на зниження рівня агресії у суспільстві та розбудови діалогу, буде суттєво відрізнятися в залежності від країни.

Акція “Спільна кухня” ініційована правозахисними активістами з України та Росії в рамках міжнародної миротворчої ініціативи “Молоді голоси за МИР”, яку адмініструють і реалізують Освітній дім прав людини в Чернігові за підтримки Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ / ОБСЄ), Української Гельсінської спілки з прав людини, Міжнародного Молодіжного Правозахисного Руху і Будинок прав людини – Воронеж за підтримки Норвезького Гельсінського комітету”, – йдеться у прес-релізі акції.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Франківську на пішохідному переході водій наїхав на жінку і втік з місця ДТП
Наступна : В урочищі Чорна ріка рятувальники шукали грибника, який відбився від основої групи

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×