Малозабезпеченим жителям Тисмениці не хочуть видавати акти обстеження матеріально-побутових умов проживання. ФОТО

Вчора, 25 лютого, Громадська організація “Наша Тисмениччина” та депутат Тисменицької міської ради Сергій Круліковський звернулися до міського голови Степана Сворака з вимогою вжити негайних заходів для відновлення видачі малозабезпеченим жителям міста актів обстеження матеріально-умов проживання.

За словами депутата, до нього звернулися мешканці міста Тисмениці, які потребують матеріальної допомоги у зв’язку із складними життєвими обставинами. У своїх зверненнях люди просять одне: вплинути на бездіяльність посадових осіб міської ради, які відмовляють їм в отриманні акта обстеження матеріально-побутових умов проживання, який необхідний для того, щоб отримати матеріальну допомогу з державного бюджету, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на офіційну сторінку ГО “Наша Тисмениччина” у Фейсбуці.

“Вони просять у Вас одне – надати акт обстеження матеріально-побутових умов проживання і не більше. Грошових коштів у Тисменицької міської ради не просять. Невже не можна їх почути”, – пише у своєму депутатському зверненні Сергій Круліковський

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Ярош в Івано-Франківську заявив, що в “смітниковій люстрації” Кавацюка криміналу немає
Наступна : В Івано-Франківську волонтери та піано-екстреміст закликали людей не бути байдужими до проблем бійців

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×