Маленька перемога: в “Білому домі” створили комісію щодо визнання бійців-добровольців учасниками АТО. СПИСОК

Як повідомляло Станіславське ТБ18 березня на четвертій сесії Івано-Франківської обласної ради VII демократичного скликання депутати розглянули питання про визнання бійців-добровольців, що брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України. 

Тоді ж проект рішення знову розглядається депутатами на сесії облради, бо раніше бійців ігнорували, а відповідальні чиновники ним не займалися (ред. – читайте нижче). Цього разу проект рішення прийняли: з 84 депутатів Івано-Франківської обласної ради проголосувало 80 “За”. 

Сьогодні, 29 квітня, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич повідомив у Фейсбук, що підписав спільне розпорядження з головою ОДА Олегом Гончаруком про створення комісії, яка буде займатися питанням визнання бійців-добровольців.

“Щойно на виконання рішення Івано-Франківської обласноі ради від 18.03.2016 р. “Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході Украіни” підписав спільне розпорядження голів обласноі ради та ОДА про створення комісії, повноваженнями якої буде встановлення такого статусу.
Шкода, але як на початку 90-х ветерани ОУН-УПА, так і сьогодні добровольці, учасники російської-української війни, не підпадають під соціальний захист українського законодавства. Тож як тоді, так і тепер Івано-Франківська обласна рада змушена приймати рішення про визнання їхнього статусу на місцевому рівні і про запровадження заходів та механізмів соціального захисту героїв історичних і нинішніх змагань за Украінську державність”, – написав Олександр Сич.

Склад комісії:

Нагадаємо, це питання у лютому-березні в Івано-Франківську гостро постало перед владою області. На засіданні постійної комісії обласної ради з питань захисту інтересів учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей декілька разів бійці піднімали питання бійців-добровольців.

Після цього бійці АТО з Прикарпаття звернулися до голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука. Спілка добровольців АТО Прикарпаття двічі намагалася вирішити питання щодо бійців-добровольців з Олегом Гончаруком, врешті, це вдалося зробити: відбулося закрите засідання голови Івано-Франківської ОДА, заступників голови та очільників департаментів з членами громадської спілки “Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО”. Більше про закрите засідання Станіславському ТБ розповів Василь Андріїв увідеокоментарі.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Доба у зоні АТО: ворог застосував автоматичні гранатомети, працювали снайпери
Наступна : В Івано-Франківську поліцейським передали чоловіка, який намагався обікрасти громадську організацію

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×