Людина з липовою освітою претендує на місце начальника рибохорони в Івано-Франківську?!

Наразі в Івано-Франківській області є вакантне місце начальника Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства. Але вже ненадовго. Як відомо, оголошено результати конкурсу на заміщення вакантних посад керівників територіальних управлінь. 

Стало відомо, що Чорненький Руслан Степанович рекомендований конкурсною комісією для призначення на посаду начальника Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Івано-Франківській області. Також відомо й те, що він немає вищої освіти, принаймі, законним шляхом. Крім того, Чорненький Руслан незаконно збирав гроші із рибаків, про що надійшли скарги.

На пошту редакції Станіславського ТБ прийшли документи, що підтверджують порушення закону Чорненьким Русланом Степановичем.

Почнемо з початку…

Чорненький Руслан Степанович народився в Галицького району Івано-Франківської області. У 1984 році пішов у Бурштинську ЗОШ №3, яку закінчив  в 1992 році. В цьому ж році, як пише Чорненький в автобіографії, поступив в Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу (заочна форма навчання ) за спеціальністю “Економіка підприємства”. У 1997 році закінчив університет.

Копія диплому Чорненького Руслана із університету нафти і газу:

Втім, не все так просто.

Після того, як з такою заявою рибак-аматор звернувся до начальника рибоохорони, звинувачуючи Чорненького у корупційних схемах:

за Чорненького взялась Івано-Франківська обласна прокуратура, яка і встановила, що диплом Чорненькому Р. С. не видавався і навчання в університеті він не проходив.

Крім того, з Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу також надійшла архівна довідка, яка ще раз підтвердила, що Чорненький Р. С. в університеті не навчався і диплом не отримував. Проте, Чорненький використав липовий диплом нафти і газу, щоб поступити у Львівський університет. 

В іншій довідці видно, що Чорненький отримав лише базову загальну середню освіту у Бурштинській школі №3.

 

В особовій справі Чорненького Р. С. видно, що він навчався у Львівському національному університеті ветеренарної медицини. Тому незаперечним є факт, що маючи “липовий” диплом із універститету нати і газу, Чорненький продовжив навчання у Львові.

 

Як стало відомо, 24. 03. 2014 року Чорненький звільнений з рибоохорони.

Далі чоловік звертається в Івано-Франківський окружний адміністративний суд з позовом, щоб поновитись на роботі. Суд постановив визнати протиправним та скасувати пункт 1 наказу Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Івано-Франківській області за №20-К від 24.03.2014 року “Про звільнення Чорненького Р. С.”.

Таким чином, суд постановив поновити з 25 березня 2014 року Чорненького Руслана Степановича на посаді начальника відділу охорони водних біоресурсів в Івано-Франківській області.

 

Та протягом 10 днів працівники Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Івано-Франківській області подали апеляційну скаргу до Львівського апеляційного адміністративного суду. Останній, 6 жовтня 2014 року, апеляційну скаргу задовільнив і скасував постанову Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 18 червня 2014 року.

 

Зараз 2015 рік. Вакантне місце начальника Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства визначено у конкурсній основі. Чорненький Руслан Степанович, ймовірно, уже завтра може стати начальником рибоохорони, незважаючи на те, що його кандидатуру не підтримують працівники даного Управління.  

Читайте також: Начальник рибінспекції області спростовує інформацію про кримінальну справу, каже його “зливають” (Документ)

 

 

 

 

1 коментар

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську грабіжники напали на дівчину через дорогий телефон
Наступна : ДТП у Крихівцях: водій винен у наїзді на неповнолітню велосипедистку

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×