Люди, які облили зеленкою начальника франківського відділення фонду держмайна, обіцяють, що це було не востаннє

3 грудня невідомі увірвалися у кабінет  начальника регіонального відділення Фонду держмайна України в Івано-Франківській області Зіновія Жовніра.

Свідки кажуть, що спочатку до приміщення увійшов чоловік у костюмі, не представився, а просто запитав чи перебуває Жовнір на місці. Коли йому це підтвердили, чоловік подзвонив по телефону і до кабінету прийшло ще з десяток молодиків. При цьому, дехто із них був у балаклавах, інші закривали обличчя шапками. 

Невідомі так і не назвали себе, лише прокоментували, що вони представники громадської організації і проводять люстрацію. 

За попередньою інформацією, Жовніра вдарили і облили зеленкою. 

Нещодавно, на пошту видання “Стик” прийшов лист від “активістів”, які взяли на себе відповідальність за інцидент та пообіцяла, що ця “люстрація” була не останньою.

Приблизно об 11 год. 40 хв (3 грудня – ред.), близько 30 активістів увійшли до кабінету голови регіонального відділення ФДМУ і запропонували останньому добровільно написати заяву на звільнення із займаної посади. Громадяни висловили своє обурення корупційною діяльністю цього чиновника на посаді голови регіонального відділення, пов’язаною із розкраданням державних підприємств області  через бездіяльність в питаннях відновлення платоспроможності та через нехтування фінансово-економічною ситуацією на діючих державних підприємствах, доведених до межі банкрутства. Зокрема, громадськість нагадала Зіновію Жовніру його численні незаконні передачі державного майна так званим «донецькім бандитам» під час правління Януковича, його пасивність у питанні недопущення розкрадання державного майна калуського підприємства «Оріана», а також не спроможність останнього підготувати до приватизації жодне із державних підприємств, для яких процедура їх приватизації є чи не єдиним шляхом виходу з банкрутства і способом не допущення їх знищення та звільнення працівників. Окрім того, громадськість вказала на непрозорість при передачі керівником Івано-Франківського регіонального відділення фонду держмайна України, привабливих приміщень в оренду і передачу таких приміщень поза конкурсами, як це відбулося нещодавно з одним з об’єктів в центральній частині міста, – йдеться у листі.

Натомість, за словами “люстраторів”, Жовнір відмовився звільнятись і зазначив, що це не громада ставила його на посаду, а міністр.

Якби Зіновій Жовнір належно виконував свої прямі посадові обов’язки, то ті державні підприємства, які ще залишилися в області, не були б доведені до такого зубожіння, і однозначно були б спроможні забезпечувати громадян області робочими місяцями і заробітною платою. При цьому варто нагадати що Зіновій Жовнір був призначений на цю посаду ще в 2012 року, тобто в пік діяльності Януковича, і тому приймав безпосередню активну участь в доведенні до банкрутства державних підприємств області з метою зниження їх приватизаційної привабливості, щоб потім віддати «сім’ї» за безцінь, за дарма. Лише Майдан зруйнував ці плани, – наголошують активісти.

Не зважаючи на відмову З.Жовніра добровільно піти з посади, громадськість надалі буде активно добиватися звільнення цього чиновника з посади і обіцяє, що при наступній зустрічі люстрація буде доведене до кінця, – обіцяють вони.

Натомість, співробітниці Жовніра при спілкуванні з журналістами та поліцейськими зазначали, що Жовнір не належив ні до КПРС, ні до жодної іншої партії. А також додавали, що роота у них “невдячна”. Мовляв, директору фонду просто нема на чому заробляти, тому про жодну корупцію не може бути і мови.

Зіновій Жовнір був призначенийна посаду у 2012 році за часів президенства Віктор Януковича. Таким чином, чиновник був зобов’язаний пройти люстраційну перевірку.

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську водій BMW збив 17-річну дівчину
Наступна : Сьогодні на Прикарпатті мінлива хмарність, опадів не очікується

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×