Люди Олександра Шевченка підкуповують дітей виборців солодкою ватою

У центрі Івана-Франківська наразі відбувається театралізоване дійство, що супроводжується роздачею солодкої вати. Доки діти дивляться на розваги від вигаданих персонажів їхні батьки стоять у черзі за безкоштовним солодким презентом. Захід відбувається за підтримки Олександра Шевченко, який балотується на посаду міського голови.

Нагадаємо, що згідно з ч. 4 ст. 60 Закону «Про місцеві вибори» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів(крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5% розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

На правах політичної реклами

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Фіналістами другого туру виборів на посаду мера можуть стати Ігор Насалик та Віктор Анушкевичус – Слово і Діло
Наступна : У Надвірній відзначили День автомобіліста та дорожника. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×