Львівські поліцейські на чолі з командиром приїхали до Івано-Франківська. ВІДЕОСЮЖЕТ Stanislavske.tv

Від 28 жовтня в Івано-Франківську працює 8 комісій для відбору патрульних поліцейських міста. Це останній етап, який триватиме до 31 жовтня. Саме за допомогою співбесіди 6 членів комісії намагаються з’ясувати – хто він, той кандидат, який повинен, пройшовши навчання, вийти на патрулювання.

Для того, щоб зрозуміти та прийняти правильне рішення, у комісії присутні психологи, громадські активісти Івано-Франківська та поліцейські з Львова та Києва.

Як відомо, з міста Львова до Івано-Франківська у відрядження приїхало 6 патрульних на чолі з командиром 2-го батальйону Патрульної поліції Львова Олексієм Зіборовим.

Журналісти Станіславського ТБ мали нагоду поспілкуватись з командиром, де той розповів про франківських кандидатів та співбесіду. Також командир не забув і свої етапи відбору, чим і поділився. 

Колеги Зіборова зізнаються, що мають вправного та хорошого командира, котрий може в будь-яку хвилину зробити те, чого потребує ситуація. Але крім командирських якостей Олексій Зіборов дозволяє собі і пожартувати, наприклад, що ще неодружений і може знайде в івано-Франківську дівчину. Сам Зіборов з Києва.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Артилерію менше 100 мм відвели на всій лінії розмежування – штаб
Наступна : Новини з пальця: українці до районної ради обрали мерця. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×