Унікальний склад рок-музикантів виступить проти несправедливості. Фронтмен легендарної британської рок-групи Pink Floyd Девід Гілмор 18 жовтня в Лондоні виступить спільно з українськими музикантами і представить пісню, присвячену Небесній сотні, повідомляє Stanislavske.tv.
Як пише “Телекритика”, концерт солідарності I’m with the Banned відбудеться на лондонській сцені KOKO.
“Унікальний склад рок-музикантів виступить за свободу творчого вираження і проти несправедливості”, – пише видання.
Згідно з інформацією, на сцену вийдуть також групи Pussy Riot, Brutto, “Бумбокс” і спеціально запрошені гості – Кім Катрел, Джеремі Айронс, Ніл Теннант, Джульєт Стівенсон, Вікторія Модеста.













