Київська художниця ознайомила прикарпатців зі своєю творчою діяльністю на виставці “Арт-гранат” у Буковелі

Нещодавно у туристичному комплексі «Буковель» відкрилась виставка «Арт-гранат» відомої київської художниці Ірини Третяк.

Це – відповідь на запрошення ознайомити зі своєю творчою палітрою прикарпатців та гостей нашого краю народного депутата України Олександра Шевченка. Мисткиня презентувала для огляду 30 картин, котрі можна віднести до стилю «дизайн-живопис», повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на ОДТРК “Карпати”.

Представляючи свої полотна, художниця стверджує, що усі вони – це матеріалізація її думок, бачення нею світу та розповідь про творчий пошук і що для неї надзвичайно важливо у такий спосіб спілкуватися з людьми. Стверджує, що таким чином і автор, і глядач отримують можливість, немов у дзеркалі, побачити себе.

Відвідати мистецьку виставку «АРТ-ГРАНАТ» художниці з Києва Ірини Третьяк гості ТК «Буковель» зможуть до 2 лютого.

Довідково:

Творчість талановитої художниці Ірини Третьяк добре відома як в Україні, так і за її межами. Незвичайний талант, найвища мальовнича майстерність дозволили зайняти Ірині Третьяк гідне місце в сотні відомих українських майстрів живопису. Крім напруженого творчого життя, вона також є відомим громадським діячем. На її рахунку десятки соціальних проектів та участь у благодійних заходах, одне з яких – «Великі дитячі вечорниці Олега Скрипки».

Роботи Ірини Третьяк часто беруть участь у багатьох престижних аукціонах. Майстер створює свої авторські проекти й організовує персональні виставки.

Вона виставляла свої картини на багатьох престижних виставкових площах України, включаючи Національну філармонію, музеї, бізнес-установи, посольства і Верховну Раду. Зокрема, Ірина Третьяк є засновником щорічного гуцульського Арт-фестивалю – благодійного проекту, що дозволяє показати красу і творче надбання гуцульського краю.

Iрина також є учасницею безлічі телевізійних проектів у якості запрошеного гостя, експерта, героїні безлічі популярних телепроектів.
Мисткиня брала участь у проекті «Українське кіно. 900 аргументів Кіностудії О.Довженка».

А картина «Україна», виставлена на благодійному аукціоні в рамках заходу «Міс Світу-2015», що відбувався в Китаї, в якості національного сувеніра.

Ірина Третьяк веде величезну благодійну роботу та займається кількома соціальними проектами. Один із таких глобальних проектів – це створення, в рамках співпраці з ООН ЮНІСЕФ, разом із онкохворими дітьми величезного живописного полотна «Єдина карта України». Крім того, разом із дітьми, пацієнтами лікарні ОХМАТДИТ, Ірина втілює в мистецьких роботах їхні мрії та вчить бачити світ повним радості та щастя!

Картини Ірини Третьяк знаходяться в приватних колекціях у Великобританії, США, Німеччини, Угорщини, Швейцарії, Франції, Таїланді. Її полотна поповнюють колекції багатьох поціновувачів мистецтва в нашій країні: політиків, акторів, юристів і бізнесменів.

Перша персональна виставка художниці була проведена 2 роки тому у час Євромайдану в 2013 году. Тiльки за минулий рік мисткиня написала 64 роботи, більшість з яких поповнила багато приватних колекцій цінителів живопису .

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : За жителя Івано-Франківська, причетного до бійки на Драгобраті, вже внесли заставу, ще двоє – переведені у лікарню
Наступна : Завтра в Івано-Франківську попрощаються ще з одним бійцем АТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×