“Квартет” свободівців з КП “ЄРЦ” балотуються в Івано-Франківську міську раду

В Івано-Франківську міську раду балотується п’ятеро працівників КП “ЄРЦ”. Четверо з них є членами партії «Свобода», повідомляє Stanislavske.tv з посиланням на ГК. 

Єдиний розрахунковий центр – комунальне підприємство, яке створене кілька років тому, в результаті комунальної реформи. Оскільки її ідеологом був журналіст Вадим Войтик, то саме він і очолив підприємство. Його заступниками стали депутати Івано-Франківської міської ради Микола Вітенко та Руслана Василюк. Крім них, новостворена організація працевлаштувала ще й депутата Андрія Грималюка, щоправда на трохи нижчу посаду.

Втім через різні причини, як Войтик, так і свободівські депутати Вітенко та Грималюк згодом звільнилися з підприємства. Наразі з нині діючих депутатів на підприємстві працює тільки Руслана Василюк. Вона балотуватиметься на наступних виборах від партії «Солідарність».

Ще четверо працівників ЄРЦ балотуватимуться в депутати від ВО «Свобода». Мова йде про скандально відомого заступника директора КП «ЄРЦ» Олександра Качанка, який балотується до міськради від 33 округу та трьох інженерів відділу експлуатації Ростислава Котовича (22 округ), Віктора Синишина (15) та Василя Скиданчука (21).

Читайте також: Заступник директора КП “ЄРЦ” Олександр Качанко “доступно” пояснив як користуватися сигнальною стрічкою та АЛЛО, МІЛІЦІЯ!!! До нас на прийом прийшли люди! Рятуйте!!!

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині жінка не могла потрапити у квартиру де сама перебувала однорічна дитина
Наступна : До пораненого прикарпатця завітав Олександр Шовковський. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×