Крик душі: Марцінків! Припини поливати брудом наш любий Калуш!

Скільки вовка не годуй, він все одно в ліс дивиться. Скільки з кандидатом від “Свободи” не домовляйся про порядну передвиборчу кампанію, він усе одно буде поширювати брудні агітматеріали проти опонента.

Сьогодні у соціальних мережах вчергове поширюється негативна інформація про місто Калуш. Мовляв усе там погано, і взагалі не зрозуміло як там люди живуть. Якщо раніше це була стаття, яку штабісти­пропагандисти “Свободи” розкидали по всіх газетах, то цього разу зняли цілий фільм.

До речі, про те, що свободівці мають стосунок до виходу цієї статті з коментарями колишнього заступника мера, визнав Руслан Марцінків під час теледабатів у вівторок на телеканалі “РАІ” (на записі https://youtu.be/7BVQbLauaV8 дивитися одразу з першого запитання до нього).

Варто зауважити, що цього тижня газети надрукували спростування щодо тої брехливої статті (http://briz.if.ua/32203.htm), де слова і фрази Ігоря Очкура були навмисно вирізані з контексту й поставлені на догоду “свободівським” виборчим інтересам.

Бідний Калуш — місту можна тільки поспівчувати… Городяни певно думали, що політична напруга спаде після 25 жовтня, але виявляється, що завдяки “Свободі” мусять тримати удар іще два тижні. Мабуть, найобразливіше у цьому випадку те, що доводиться потерпати через Івано­Франківськ — адже другий тур виборів міського голови відбудеться 15 листопада саме там.

У даній ситуації калушанам можна порадити звернутися із колективним позовом до “Свободи” й особисто Руслана Марцінківа й вимагати чималої компенсації за шкоду, яку цими замовленими брудними статтями і фільмами вони завдають місту. Адже потенційні інвестори завжди збирають інформацію з усіх джерел, зокрема зі ЗМІ й соціальних мереж, роблять аналіз і вирішують чи вкладати гроші в місто.

А до того, як юристи викладуть на папері свою словесну еквілібристику, що захищатиме честь і ділову репутацію міста, калушанам треба написати Марцінківу листа. Можна навіть у формі, як наші предки­козаки свого часу написали султанові.

І в листі вказати, що брудні технології це погано, вони користі не дають — наприклад, один чоловік в Івано­Франківську в першому турі вже пробував не одне цебро вилити на опонента. І де цей чоловік тепер? Зі своїм третім результатом сидить у Фейсбуці, постить посилання про те, як “ущімляють патріотів”, хоча в цей час мав би голосувати за важливі для України закони, щоб нам усім здобути безвізовий режим від ЄС. А його виборці, які віддали свої голоси у першому турі, збирають віче, чухають потилицю й вирішують підтримати достойнішого кандидата — Ігоря Насалика (http://firtka.if.ua/? action=show&id=91154).

А ще порадити Марцінківу замість негативу про Калуш, зняти нарешті позитивний фільм про Івано­Франківськ, щоб інвестори й туристи побачили й привезли іванофранківцям свої гроші, які нарешті будуть вкладені не тільки у “дороги і садочки” (так, це потрібна справа, але вже дістали з ними), а у медичну та освітню галузі й доведуть їх рівень хоча би до рівня Калуша.

Автор Віталій СТЕПАНИЦЬКИЙ

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Надвірнянщині ремонтують одну із шкіл району. ФОТО
Наступна : Кримчанка про перший день навчання франківських поліцейських: Після першої пари усмішки на наших обличчях ще трималися

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×