Крок вперед: Іванна Червінська з Коломийщини пройшла далі у “Голосі країни”. ФОТО/ВІДЕО

Іванна Червінська із села Печеніжин Коломийського районупройшла 8 травня у прямі ефіри теле-шоу «Голос країни». Вона заспівала пісню «Вербова дощечка», яка принесла їй успіх, передає Станіславське ТБ.

Саме сьогодні, 15 травня, на “1+1″ прямий ефір “Голосу країни”. Сьогодні 16 учасників змагаються, щоб пройти у півфінал проекту. У кожного судді по чотири учасника, а наступного тижня ми побачимо лише двох. Після виступу кожної команди учасників одного із тренерів розпочинається процедура голосування, де глядачі обирають одного фаворита з команди, а ще одного – тренер. Таким чином, двоє людей проходять далі, а з двома приходиться прощатися.

На “Голосі країни” настав час боротьби команди Святослава Вакарчука, де серед учансиків є коломиянка Іванна Червінська.

“Карпатська Мавка” вразила всю Україну приємним та ніжним тембром з першого разу на “Голосі країни”, але сьогодні треба виступити у прямому ефірі і пройти далі. Іванка завжди наголошувала, що для неї головне популяризувати українську народну пісню.

“Душа моя була повернута до української пісні. Я знаю, що зараз вона не така популярна як інші хіти, але саме з цією піснею я вийшла на сцену “голос країни. Цю пісню треба нести людям”, – наголосила Іванна.

“Вона піднімає планку української народної пісні”, – каже наставник Святослав Вакарчук.

Щоправда нині коломиянка співала по-ромськи (ред. – Іванна Червінська виконала пісню  “Едерлезі” (Ред. – циг. “Юріїв день”, яка є народною піснею циганів і популярна серед циган колишньої Югославії).

 

 

Після виступу Іванни Червінської тренер Іван Дорн сказав, що це найкращий виступ за сьогодні і він такий нестандартний, але близький для нього особисто. А наставник, Святослав Вакарчук, наголосив, що “Карпатська Мавка” все виконала бездоганно і навіть краще, ніж він очікував.

Незабаром ведучі шоу оголосили результати глядацького голосування, але коломиянку українці не підтримали достатньою кількістю голосів.

Настав той момент, де тренер мав обрати другого учасника, який пройде далі. Святослав Вакарчук дав шанс дівчині з Івано-Франківщини Іванні Червінській.

Ексклюзивно читайте також: “Я відкривала для себе різні стилі музики, але найбільше душу гріло українське”, – учасниця “Голос країни – 6″ Іванна Червінська. Інтерв’ю STV. ФОТО/ВІДЕО

Нагадаємо, на сліпих прослуховуваннях Іванка обрала Святослава Вакарчука, хоча також мала змогу піти до команди Тіни Кароль.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Христині Олексин з Івано-Франківщини не вдалося пройти далі у прямому ефірі “Голосу країни”. ФОТО/ВІДЕО
Наступна : У Росії почали думати над відмовою від участі у «Євробаченні-2017», оскільки воно може пройти у Львові

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×