Козаку Гаврилюку пропонували матеріальні блага за перехід в “УКРОП”

Козак-нардеп Михайло Гаврилюк у коментарі LB.ua розповів, як ініціатори створення депутатської групи “Українська опозиція” (УКРОП) у грудні 2014 року пропонували йому покинути ряди “Народного фронту”.

“Це було, коли “УКРОП” ще не з’явився на білбордах, а вони тільки планували створити депутатське об’єднання в Раді. Хотіли, щоб я вийшов з фракції “Народного Фронту”. Їм здавалося, що я дуже погано живу і що моє життя потрібно поліпшити: щоб я міг їздити на курорти, мав особисту машину. Вони подумали, що для людини – це найважливіші речі в житті. Зрозуміло, що я відмовився”, – сказав М. Гаврилюк.

Відзначимо, що зазначена депутатська група так і не була сформована, хоча пропозиції про входження отримали позафракційні депутати Дмитро Ярош, Андрій Білецький, Володимир Парасюк та інші. Серед ініціаторів “вербування” були Борислав Береза та Борис Філатов.

У червні 2015 року “УКРОП” був оформлений у політичну партію, але вже як “Українське об’єднання патріотів”. До політради партії входять все той же Філатов та інші близькі до Ігоря Коломойського люди – Ігор Палиця, Андрій Денисенко, Геннадій Корбан.

 

2 коментарі

  • Гавриляк – це велика людина! Він простий, без “понтів”, врівноважений, справжній чоловік!
    А кому кошти не пропонують за перехід?! Тикніть мені пальце в ту людину.
    Я більш ніж впевнений, що дана фраза могла бути вирвана із загального контексту для створення бажаного ефекту на аудиторію. Журналістика – як хочу, так і пишу…

  • Сильні люди потрібні сильній партії, якою на разі є УКРОП. А те, що ця інформація виплила аж за рік і є доказом докопування і створення чорного піару суперниками Українського об”єднання патріотів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Медична галузь Долинщини бореться з проблемами
Наступна : В Івано-Франківську цирк перекрив містянам дорогу до парку. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×