Костянтин Ващенко: Збільшення зарплати для чиновників вдвічі є недостатнім

Після прийняття нового закону про державну службу заробітна плата для чиновників має зрости вдвічі.

Про це на сьогоднішній прес-конференції в Івано-Франківську розповів голова національного агенства з державної служби Костянтин Ващенко, передає Станіславське ТБ.

“Ми чітко відділяємо політику від державної служби. Тепер держслужбовцям категорії А заборонено мати представницький мандат – їм не можна бути депутатом ради, в тому числі і місцевої”, – каже пан Ващенко.

Щодо заробітної плати, то вона згідно нового закону поступово зростатиме протягом двох років.

“Посадовий оклад держслужбовця має бути не нижчим, ніж дві мінімальні зарплати”, – зазначив голова нацагенства.

Проте, для держслужбовців усіх рівнів скасовуються спеціальні пільги. Костянтин Ващенко наголосив, що тепер пенсія повинна залежати лише від заробітньої плати.

Окрім цього, на думку Ващенко підвищення зарплати для чиновників у два рази є недостатнім.

“Я не вважаю достатньою збільшення зарплати в два рази. Це всерівно зберігатиме неконкурентноздатність роботи державного службовця. Але це питання має розв’язуватись через реформу зарплати в країні. Так само я вважаю, що вчитель чи лікар отримує не достатньо. Я вважаю неправильним, що професор не належить до середнього класу. Нас не може радувати збільшення кількості сімей, які отримують субсидії. Це свідчить про те, що вони не можуть платити по тих платіжках, які отримують”, – сказав Костянтин Ващенко.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла новий закон про державну службу 10 грудня минулого року.

Згідно пояснювальної записки, проектом закону передбачається створення правових передумов для підвищення престижності державної служби, врегулювання статусу державного службовця, рівного доступу до державної служби, запровадження прозорого механізму прийняття на державну службу.

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську пропонують замінити кобзарів навпроти ОДА
Наступна : В Івано-Франківську скандальне кафе припинить свою роботу

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×