Корнієнко Андрій: головне завдання виборців Івано-Франківська не дати себе “обвести навколо пальця”

Партійна реклама перед місцевими виборами в Івано-Франківську розпочалася давно і процес нарощування політичної агітації збільшується з кожним днем. Не секрет, що на політсили давно працюють політтехнологи, які “вишукують” формулу, яка дасть можливість переконати виборця проголосувати за потрібного кандидата. Гречка, алкоголь, дворові свята та виступи на примусово зібраних зборах колективу – все це є метою відтягнути виборців від обговорення реальних проблем міста та країни.

Редакція Stanislavske.tv вирішила поспілкувати на ці питання з одним із претендентів на міського голову Івано-Франківська Корнієнком Андрієм.

Нагадаємо, Корнієнко Андрій Миколайович народився, виріс та навчався в Івано-Франківську. Здобув дві вищі освіти. Активний учасник подій на Майдані, голова громадської організації “Стимул”, адвокат, підприємець, голова ОСББ.      

“Вибори голови міста чи депутата в міську раду кардинально відрізняється від виборів у Верховну Раду. Чому?! А відповідь проста. Потрібно з мешканцями міста спілкуватися, говорити, а не звертатися до мешканців міста лише з екранів телевізорів та білбордів. Потрібно кожному пояснювати, спільно шукати шляхи вирішення наболілих проблем, разом будувати плани розвитку двору, мікрорайону та міста загалом. Мер – це та людина, яка має ходити по тих самих вулицях, їздити по тих самих дорогах та відвідувати ту саму поліклініку і не лише бачити проблеми мешканців міста, а знати як їх вирішити. На моє переконання, час популістських гасел закінчився, люди хочуть змін не лише в політиці і роботі керівництва в місті, але і в ставленні до них.  На даний час мешканців ставлять у “рамки”, тобто вибір є, але альтернативи немає. Так насправді не буває, альтернатива завжди є”, – заявив Корнієнко Андрій.

“У цьому виборчому процесі головне завдання виборців Івано-Франківська не дати себе “обвести навколо пальця”. Якщо мешканці міста не дадуть себе обдурити, тоді вони зможуть зробити правильний вибір.” – стверджує кандидат на пост міського голови. 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині лідерами за кількістю реклами стали “Солідарність” та “Свобода” – КВУ
Наступна : Анушкевичус пояснив, чому порушив обіцянку не балотуватись на третій термін

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×