Коломийський дитячий будинок-інтернат фінансують найгірше в Україні

БО «Українська благодійницька мережа» склала рейтинг фінансування дитячих будинків-інтернатів системи Мінсоцполітики з усієї України. Загалом розраховувались дані 46 інтернатів.

Відповідно до рейтингу, дитячі будинки-інтернати Івано-Франківської області посіли такі місця: Залучанський – 41 місце, Снятинський – 45 та Коломийський – 46 місце.

Фінансові показники та дані про чисельність вихованців взяті з офіційних документів, отриманих від соціальних дитбудинків та/або структурних підрозділів у сфері соціальної політики обласних та Київської міської державних адміністрацій.

За словами керівника БО «Українська благодійницька мережа» Василя Футерка, Івано-Франківська область не найбідніша в Україні, а от ставлення влади, зокрема Івано-Франківської обласної ради (в частині фінансування) до сиріт з неповносправністю – найгірше в Україні.

«Проаналізувавши дані рейтингу, ми побачили тотальне зловживання дитячими грошима. Це, наприклад, коли вихованці дитбудинків на 80-90 % харчуються за рахунок коштів, які законно відбирають із їхніх соціальних виплат, проте це мало б відбуватись за рахунок бюджету», – зазначає Василь Футерко.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську навчаються понад 2 тис студентів із 76 країн світу
Наступна : Поліція розповіла подробиці ДТП у Коломиї, де мікроавтобус врізався у дерево. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×