socico

Коломийська міська рада незаконно заставлятиме школярів 1-4 класів голодувати

Коломийською міжрайонною прокуратурою виявлено, що Коломийською міською радою проігноровано вимоги ст. 5 Закону України «Про охорону дитинства», згідно якої місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування відповідно до їх компетенції забезпечують організацію безкоштовного харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Міська рада прийняла рішення «Про встановлення вартості харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах та дітей у дошкільних навчальних закладах міста». Вказаним рішенням встановлено безкоштовне одноразове харчування учнів та дошкільнят лише для окремої пільгової категорії (дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-Чорнобильців, дітей із сімей учасників АТО, дітей із малозабезпечених сімей тощо).

Читайте також: На Рожнятівщині та у Коломиї відмовились безкоштовно годувати учнів 1-4 класів

Таким рішенням було грубо порушено права 2775 учнів молодших класів, що навчаються в 11 загальноосвітніх школах міста Коломиї.

За таких обставин, прокуратурою до районного суду пред’явлено адміністративний позов про визнання бездіяльності міської ради протиправною та зобов’язання організувати та забезпечити безкоштовне харчування учнів навчальних класів.

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Білий дім vs будинок голови Центрвиборчкому України – no comments (ВІДЕО)
Наступна : Прокуратура Прикарпаття зафіксувала стягнення з державного бюджету понад 350 тис грн

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×