Кохана загиблого в зоні АТО “Морячка” пише книжку про бійця з Прикарпаття

Як повідомляло Станіславське ТБ, 3 лютого, на Івано-Франківщині прощалися із бійцем підрозділу ОУН 93-ї ОМБ, сапером Анатолієм Гаркавенком, другом “Морячком”. 

Похорон відбувся у його рідному селищі міського типу Делятин, що на Надвірнянщині. Як це було, а також коментарі побратимів у відеосюжеті STV.

Разом із загиблим приїхала і  наречена, адже на війні Анатолій Гаркавенко знайшов своє кохання та збирався найближчим часом одружитися. У день смерті “Морячка” наречена загиблого Валерія Бурлакова написала зворушливе послання про коханого. 

Попри труднощі та розчарування дівчина повернулася у зону АТО. Валерія Бурлакова багато пише про “Морячка” у соціальній мережі Фейсбук, намаючись нагадати, як собі так і всім, про бійця. Тим самим вона показує біль, яку переживає щодня. Але дівчина не здається і розпочала писати книжку про Героя “Морячка”. Обіцяє завершити на 40-й день з дня смерті Анатолія Гаркавенка. Зізнається, що досі не знає, якою ж буде остання сторінка, але впевнена, що вона буде. Додамо, що днями дівчина зробила татуювання у пам’ять про коханого.

Ну, що. Воюємо потрохи. Тут легше. “Оттого, что я на земле стою лишь одной ногой”, – це ж Бутівка.
… І я пишу. Пишу книжку про Морячка, останню сторінку якої маю дописати в березні, на 40-й день. В нього вдома. Я ще гадки не маю, якою та сторінка буде. Бо це геть не художня література. Це наше дурне життя.
Три людини запропонували її видати, коли я не написала ще й рядка. Ну, може так і буде. Але я писала б і в стіл. Для своїх. Для того, щоб з ним познайомилися всі, хто хотів, але не встиг. Для того, щоб з ним побули всі, хто його любив – на шахті, де ми здебільшого проводили час у двох. А головне – щоб самій бути з ним. Зараз. Ну і завжди потім. Я ж обіцяла.
Коли Маруся робила мені татуювання у Дніпрі – “…смерті на світі нема – я повернусь за тобою” – в салоні заграла пісня, яку Морячок співав мені жартома в нашу останню ніч разом на шахті, а потім – поставив собі на дзвінок. Скрябін.
“…Кохана, я тебе люблю
Так особливо.
Чувіха, я прошу, будь чемна
Бо буду бити
Руками, ногами, своєю головою,
Локтями, ремнями, залізною трубою.
Якщо ти зрадиш, кохана,
Я вирву всі твої патли…”, – написала Валерія Бурлакова.

Нагадаємо, спочатку з бійцем попрощалися у Домі Смутку в Івано-Франківську. Потім Анатолія Гаркавенка відвезли до рідного дому.По дорозі тіло героя “Морячка” Надвірна зустрічала на колінах.

Боєць загинув 30 січня на Донбасі, під час виконання бойового завдання. У друга “Морячка”на Прикарпатті залишилась матір, батько та рідна сестра. 

Допомогти сім’ї бійця можна ТУТ.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині директор державної спортбази намагався “злити” її власній фірмі за копійки
Наступна : На Івано-Франківщині передають штормове попередження

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×