Керуючий справами облради Скрипничук не справився із завданнями на новій посаді

Сьогодні, 14 січня, напередодні 3 сесії Івано-Франківської обласної ради розпочалось засідання президії, передає Станіславське ТБ.

На засідання прийшли 15 членів президії з 20-ти. Тут будуть розглядатися питання, які завтра прозвучать на сесії облради.

Новопризначений керуючий справами обласної ради Василь Скрипничук розповів про запропоновані зміни у питання положень про діяльність постійних комісій облради.

Саме тут виникла проблема, оскільки депутати почали обговорювати певні пункти порядку денного. Як виявилось, у декого був старий варіант порядку денного, тому депутати не погоджувались із запропонованим.

Натомість Скрипничук зазначив, що за три дні роботи не встиг все підготувати правильно і досконало. Голова облради Олександр Сич, жартуючи заявив, що це недосвідчений чоловік і що ж хотіти.

Скрипничук вийшов із засідання, аби надрукувати і розповсюдити вірний порядок денний, але Сич запропонував, щоб відповідальні люди переробили все і надіслали депутатам на електронні адреси, а завтра роздали безпосередньо перед сесією.

Нагадаємо, 12 січня Василь Скрипничук приступив до роботи на посаді керуючого справами обласної ради. Передовсім Скрипничук займеться впорядкуванням положень про діяльність постійних комісій облради – зведенням їх до єдиного варіанту, який підготував виконком ради. 

Читайте також:

Депутати Івано-Франківської облради будуть звертатися до ВРУ та КМУ через втрату

Нагадаємо, згідно порядку денного депутати на  2 сесії Івано-Франківської обласної ради, 7 грудня,  обрали президію з 20 депутатів. Список ТУТ.

Як відомо, до Івано-Франківської обласної ради увійшли 6 політичних партій. Виборці віддали їм свої голоси у такій послідовності: БПП “Солідарність” – 23 депутати (21,82%), ВО “Батьківщина” – 18 депутатів (16,62%), ВО “Свобода” – 16 депутатів (14,95%), УКРОП – 12 депутатів (10,91%), “Об’єднання “Самопоміч” – 8 депутатів (7,42%), ВОЛЯ – 7 депутатів (6,62%). СПИСОК ДЕПУТАТІВ ТУТ.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті злодії-невдахи потрапили у ДТП на викраденій машині. ФОТО
Наступна : “Нині Маланки – завтра Василя” – у Тисмениці святкували Старий Новий рік. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×