Керівництво прикарпатської міліції зустрілось із представниками ЄС. ФОТО

Під час зустрічі обговорювалися питання планування та реалізації реформ сектору цивільної безпеки в Україні, і, зокрема, участь у цьому процесі правоохоронців Івано-Франківщини.

Делегацію фахівців місії очолив голова відділу регіонального співробітництва КМЄС Удо Мьоллер (Німеччина), передає Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу УМВС.

Перший заступник начальника Управління – начальник слідчого управління УМВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Тарас Генсіровський зазначив, що взаємодія з експертами Консультаційної місії Євросоюзу є надзвичайно доречною в нинішній період реформування правоохоронних структур нашої країни.

Тарас Генсіровський охарактеризував заходи, які вживаються задля зміцнення довіри громадськості до прикарпатських правоохоронців та дотримання ними прав людини у їх повсякденній діяльності. Він також повідомив поважних гостей про хід конкурсного відбору кандидатів на службу до патрульної поліції Івано-Франківська, а також про пріоритети у формуванні нової структури – Національної поліції.

У ході бесіди було обговорено шляхи реалізації взаємодії європейських експертів з підрозділами органів внутрішніх справ, зокрема проведення спеціальних тренінгів, у процесі реформування правоохоронної структури.

  • Фото прес-служби УМВС
  • Фото прес-служби УМВС
  • Фото прес-служби УМВС
  • Фото прес-служби УМВС
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : ОПОРА подала скаргу на секретаря Галицької районної виборчої комісії
Наступна : У Росії затримали Валерія Семененка, співголову Об’єднання Українців

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×