Керівництво ІФНМУ вважає чотирикратне підвищення ціни за пропуски для студентів “економічно обґрунтованим”

Сьогодні, 17 лютого, у приміщенні Івано-Франківського національного медичного університету відбулася прес-конференція з приводу підвищення плати за пропуски для студентів.

Нагадаємо, кілька днів тому для студентів медуніверситету підвищили плату за пропущені заняття з 20 до 80 гривень за дві академгодини, що викликало значне обурення у соціальних мережах.

Ректор університету Микола Рожко нагадав, що в 2014 році під час революції плату за пропущені заняття скасували, внаслідок чого кількість пропусків різко зросла.

Він зазначив, що в студентів є місяць на безкоштовне відпрацювання. Якщо за цей період вони не відробляють пропуски, то тоді змушені платити 80 гривень за дві академгодини. Для іноземців встановлено ціну у 120 гривень.

Вищу ціну для студентів Микола Рожко обґрунтовує тим, що викладачі, які з ними працюють, читають лекції англійською мовою і, відповідно, маю за це доплату.

“Я не маю право змусити викладача прийти на відробку за “дякую”, – каже ректор.

В свою чергу, керівник  економічного відділу університету Леся Тимощук зазначила, що з 2010 року по березень 2015 року плата за пропуски для студентів становила 40 гривень, для іноземців – 80 гривень.

З березня ціну зробили мінімальною – 20 гривень за дві академгодини. Проте, в зв’язку із багатократним зростянням цін на комунальні послуги, ціну підвищили до 80 гривень для українських студентів.

У керівництві університету підкреслюють, що оплачуються відпрацювання занять, які були пропущені без поважної причини. 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Сьогодні в Івано-Франківську близько десятка вулиць залишились без води та світла
Наступна : Івано-Франківські патрульні показали оперативне відео затримання Ігоря Халаменди

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×