Керівника районної організації Братства вояків ОУН-УПА Петра Галигу з Тисмениці привітали з 85-річним ювілеєм. ФОТО

Сьогодні, 29 січня, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова Тисменицької районної ради Роман Крутий привітали із 85-річчям керівника районної організації Братства вояків ОУН-УПА Петра Галигу.

Ювіляру подякували за громадську роботу на благо розвитку краю, відродження та примноження її історико-культурної спадщини, побажали міцного здоров’я, активного довголіття та продовжувати працювати задля розбудови Тисмениччини. Хорошими словами керівники не обмежилися та вручили спільну грамоту за підписами голови РДА, районної ради, вітальну адресу і грошову премію, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу Тисменицької РДА.

Долучилися до привітання й представники керівного складу виконавчої влади району – перший заступник голови РДА Володимир Заник, заступник голови РДА Степан Мандибур, керівник апарату РДА Ярослав Татарин та представницької – заступник голови районної ради Ігор Федоришин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Проценко.

Петро Галига подякував очільникам Тисмениччини за добрі слова й вітання та наголосив, що й надалі активно працюватиме у сфері громадсько-політичного життя краю.

Досвід для плідної роботи у цьому напрямку у Петра Галиги є. Сім років він пропрацював заступником міського голови Тисмениці, неодноразово обирався депутатом міської ради. Окрім господарських справ, активно займався національним відродженням на теренах міста та району. Був у витоках створення районних осередків політичної партії Конгрес українських націоналістів, який очолював протягом 18 років, та громадської організації Братства вояків ОУН-УПА. В структурі керівництва останньої спочатку обіймав посаду секретаря, а після смерті голів Мирона Бриндзея та Михайла Онуфрієва, був обраний її очільником.

«Небайдужість до долі свого краю не дозволяє мені зупинитися», – стверджує Петро Галига.

Тож намагається продовжувати свою діяльність в тому ж темпі та залучає до цієї справи однодумців. Так, з ініціативи РО Братства вояків ОУН-УПА за підтримки районної влади на фасаді пам’ятника Борцям за волю України встановлено меморіальні плити із викарбуваними прізвищами жителів Тисмениці, які віддали життя за рідну землю. Минулого року ця громадська організація передала кошти, передбачені у районній програмі для їх статутної діяльності, на спорудження арки Героям Небесної Сотні, що доповнила композиційний ансамбль того ж пам’ятника Борцям за волю України. Відновлення могили шести загиблих воїнів УПА на кладовищі у Тисмениці – також справа ініціативи, волі і рук районного братства ОУН-УПА та безпосередньо голови Петра Галиги.

Наснаги для творення добрих справ 85-річному активісту додає надійний тил – його сім’я та родина. Зараз Петро Галига проживає із дружиною Марією, внуком Олегом та правнуками Ольгою і Андрієм. А загалом у Петра Михайловича троє дітей, по п’ятеро внуків та правнуків.

Своїм девізом та формулою довголіття одночасно Петро Галига вважає жити за Божими законами та гартувати здоров’я замолоду. Цей рецепт й рекомендує своїм друзям, колегам і послідовникам.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Якщо влада хоче війни, то вона її отримає, – екс-керівник ГО “Правий сектор – Прикарпаття”
Наступна : В Івано-Франківську “Правий Сектор” вимагає припинити кримінальні впровадження проти своїх керівників. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×