Керівник САДу назвав населені пункти Івано-Франківщині, у яких триває ремонт доріг

На Івано-Франківщині активно триває ремонт доріг не тільки місцевого, але і державного значення.

Так, села Заріччя, Паляниця, Марківці уже дочекалися сучасної дороги, а на проблемній ділянці дороги поблизу Лісного Хлібичина облаштовується водовідведення.

Про результативне завершення першого тижня липня у мережі Фейсбук написав голова служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак, передає Станіславське ТБ.

“16 км асфальтобетону укладено верхнім шаром від Стопчатова до Косова. 5 км накрито регенерованої основи дорожнього полотна на дорозі Н-10 в Коломийському районі. І, що особливо відрадно, фірма ПБС інтенсивно ремонтує об’їздну дорогу до Коломиї. Нарощує темпи по вкладці нижнього шару асфальтобетону фірма Дорлідер у Снятинському районі. За європейськими стандартами фірма Автомагістраль Південь облаштовує водовідведення на проблемній ділянці дороги поблизу Лісного Хлібичина. Дочекалися сучасної дороги в селах Заріччя, Паляниця, Марківці. 0.8 км верхнього шару асфальтобетону фірмою ПБС укладено в Рогатині. ДП Івано Франківоблавтодор залучено три сучасні комплекси австрійського виробництва для ліквідації ямковості на дорозі від Івано-Франківська до Надвірної. Ремонтується дорога в центрі Ворохти. Нанесено 190 км. нової розміткина різних дорогах області”, – йдеться у повідомленні.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Коломиї автомобіль в’їхав у дерево, троє осіб потрапили до лікарні
Наступна : Прикарпатський заступник голови МОЗу два місяці проведе під вартою

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×