Керівник комунального лісового підприємства звинуватив “Правий сектор” у незаконній вирубці лісу

На Прикарпатті, генеральний директор ОКП “Івано-Франківськоблагроліс” Ігор Шумега прозвітував про стан справ на підприємстві, яке належить обласній раді. Чоловік нарікає на незаконну вирубку лісу і називає причетним до цього “Правий сектор”.
 
За його словами, тільки у 2015 року лісове господарство вперше вийшло на прибуток. Зокрема, це він заявив на засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин. Шумега запевняє, що 85% лісу, який належить підприємству використовується на дрова, а лиш 15% йде як діловий ліс, передає Станіславське ТБ.
 
У свою чергу, земельна комісія  прийняла рішення рекомендувати обласній раді прийняти програму по озелененню лісу. Також вона зобов’язала керівника оприлюднити карти вирубок лісу в 2015 році та план вирубок на 2016 рік, щоб депутати і активісти співставили план вирубок з реальною ситуацією.
 
Крім цього, керівник підприємтсва нарікає, що ліс крали завжди і до цього причетні різні організації, зокрема, “Правий сектор”.  При цьому від навалу крадіїв страждають лісники, ба навіть були випадки коли їх били.
 
Чоловік додає, що до нього прийшов лист, у якому “Правий сектор” вимагає зняти з роботи керівника Надвірнянського лісгоспу. Мовляв, така вимога пов’язана з тим, що підприємство своєю роботою перекрило можливість фірмам-присоскам заробляти на рубці лісу. Також Шумега каже, що все ж таки вдалося знайти спільну мову із “Правим сектором”. Наразі тривають постійні перевірки для попередження крадіжок лісу. За його словами йому навіть пропонували певні “вигоди” за звільнення керівника Надвірнянського лісгоспу.
 
Депутати рекомендували директору Шумезі тісніше співпрацювати з правоохоронними органами, щоб зменшити кількість крадіжок. Також члени комісії рекомендувати перевірити роботу керівнка Надвірнянського лісгоспу і за результатами перевірки прийняти рішення про його подальшу роботу. Сам Шумега каже, що на даний час не бачить потреби для його звільнення.
 
 
 
 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпаття з теплих країв повертаються лелеки. ВІДЕО
Наступна : Маленькому прикарпатцю потрібна допомога. ФОТО/ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×