Керівник АЗОВу Сергій Сивачук про заяву проректора ІФНМУ: його звільнення це просто недоконаний факт.

23 січня Кобець Сергій Федорович, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Івано-Франківського національного медичного університету звернувся до ЗМІ зі спростуванням про своє звільнення та говорить про брудну кампанію з викривленням ставлення адміністрації університету і його особисто до факту розслідування справи розбещення неповнолітніх дівчат з Івано-Франківська студентами-іноземцями. 

Читайте також, Проректор ІФМНУ про марш “азовців” та своє звільнення: Мене звинувачують в захисті правопорушників і паплюжать моє ім’я.

Нагадаємо, 22 січня в Івано-Франківську активісти цивільного корпусу полку “Азов” спільно з представниками кількох інших націоналістичних організацій влаштували “Марш Справедливості”, під час якого закликали звільнити відповідальних за виховну роботу з іноземними студентами в університетах, а також вимагали об’єктивного розслідування справи про розбещення двох малолітніх франківчанок студентами-арабами.

 

 

“… проводиться брудна кампанія з викривленням ставлення адміністрації університету і мене особисто до вказаного факту. Мене звинувачують в захисті правопорушників, намаганні допомогти їм уникнути покарання і таким чином паплюжать моє ім’я і гідність. Останні публікації в засобах електронних ЗМІ безсоромно викривлюють факти і вказують, що ректор ІФНМУ звільнив одного з проректорів через арабів-педофілів, хоча жодних наказів по Університету про звільнення проректорів не було видано…”, – заявив Кобець Сергій.

Журналісти Станіславське ТБ, звернулися до керівника громадянського корпусу полку “АЗОВ” Сергія Сивачука прокоментувати заяву проректора ІФНМУ:

“21 січня ми спілкувалися з ректором ІФНМУ і він нам пояснив, що ініціюватиме звільнення Кобця Сергія з посади проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки). Процедура, звичайно, не проста, проте його звільнення це просто недоконаний факт. Ми (цивільний полк “АЗОВ” – ред.) не є чиїмось інструментом і ми не намагаємось когось безпідставно звинувачувати. Ми громадський контроль і наша мета у цій справі добитися справедливості”, – заявив Сергій Сивачук. 

Нагадаємо, раніше бійці полку “Азов” записали відеозвернення до поліції, в якому вимагали у правоохоронців негайно розслідувати дану справу та покарати усіх винних “з усією строгістю та справедливістю українського закону”.

Як відомо, в Івано-Франківську 13 студентів-арабів підозрюють в розбещенні малолітніх дівчаток. Двох іноземних студентів уже заарештували на два місяці.

Читайте також: Вибачення, засудження та погрози: у Франківську підняли питання розбещення арабами двох дівчаток

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпатська співачка виступила в “Караоке на майдані”. ВІДЕО
Наступна : “Мій аеропорт, Голівуд і Покаяння”: російський журналіст не продав Голівуду права на екранізацію роману “Аеропорт”

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×