Капрал поліції у Львові Юрій Зозуля не має вищої освіти і живе у себе в кабінеті.

Начальник Управління патрульної служби Міністерства внутрішніх справ України у Львові капрал поліції Юрій Зозуля не має вищої освіти, бо покинув навчання в Польщі, щоб піти працювати в поліцію.

Про це Юрій Зозуля розповів під час брифінгу сьогодні, повідомляє Stanislavske.tv з посиланням на Корупція.Інфо

Новопризначений керівник поліції Львова зазначив, що народився та жив у Києві. Вчився у Технічному ліцеї Національного технічного університету України «КПІ», а потім – в польському університеті.

«З Польщі я повернувся в Україну і працював у галузі, яка не пов’язана абсолютно з поліцією. Я працював фінансовим консультантом. У Польщі я вчився в університеті, який не закінчив, бо вирішив повернутись в Україну і займатись тут справами, пов’язаними із розвитком держави. Коли я пішов працювати у поліцію, вступив у Академію внутрішніх справ і зараз там навчаюся», – сказав головний поліцейський міста.

Він також розповів, що зараз живе у своєму кабінеті, бо практично весь час проводить на роботі. Там є душ, який обладнав колишній власник кабінету.

Потім Юрій Зозуля зніматиме квартиру у Львові, адже власного житла в цьому місті не має.

Як писав «Вголос», головою патрульної поліції Львова призначено 26-річного сержанта Юрія Зозулю. 

20 серпня у Львові з машини Юрія Зозулі викрали два ноутбуки. 

 

1 коментар

  • Доброго дня! Вважаю, що все слідує за сценарієм згори. У Львові, в Україні маємо досить хороших досвідчених людей зі своїм помешканням… Як міг цей юнак посягнути на цю посаду – для мене залишається загадкою…не вірю, що все проходить чесно і позоро…

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Соціальний проект «Покажи красу свого міста». Як виглядає смт. Перегінське з висоти пташиного польоту. Відео
Наступна : На Снятинщині проводиться ямковий ремонт вулиці. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×