Кандидат від «БПП – Солідарність» відверто насміхається над своїм лідером?!

Всі партії влади в Україні, які починали своє будівництво зверху закінчували безславно. Так сталося із Нашою Україною, Партією Литвина, Партією регіонів. Із перших кроків партії «Солідарність» бачимо, що така доля чекає і її. На місцях перед виборами у цю партію влади потрапили випадкові люди, які за рахунок рейтингу партії Президента хочуть проскочити у міську раду. А насправді, уявлення не мають про програму та ідеологію партії та відверто і публічно глумляться над лідером своєї політичної сили.

Кандидат до Коломийської міської ради від партії «БПП-Солідарність» Андрій Козар у Фейсбук групі «Типова Коломия» виклав фото та передвиборчий список до Коломийської міської ради від цієї політичної сили. Коментуючи свій же пост пан Козар виклав посилання на змонтований відеоролик із черговим словесним ляпом голови партії «БПП-Солідарність» Віталія Кличка. Для чого він це зробив незрозуміло. Коментарів до цього відео Андрій Козар не подав, тож важко зрозуміти чи молодий кандидат хотів публічно висміяти лідера своєї партії чи просто не знає хто керує політичною силою членом якої він є і балотується в міську раду. В обох випадках перебування такої людини в рядах партії БПП Солідарність виглядає дивним. Цікаво чи посміялися над цим відео лідери коломийської та івано-франківської організацій «БПП-Солідарность».

Що стосується особи кандидата Андрія Козара, то як вдалося з’ясувати це – 24 річний юнак із так званої «золотої молоді», любитель дорогих авто та відпочинку в клубах. У лавах партії «Солідарність» із літа цього року. Ось так розбудовується чергова партія влади «БПП Солідарність». Ні про якусь внутріпартійну згуртованість ідеологією чи партійними принципами тут, вочевидь, не йдеться. Якщо рядовий член отак відверто може поглумитися над лідером партії це означає, що як тільки «Солідарність» почне втрачати довіру українців Андрій Козар і такі як він (а їх по Україні сотні) першим її покине та знайде собі місце потепліше. Це означає, що «БПП-Солідарність» веде в місцеві ради не людей, які хочуть та можуть змінювати країну, а які на плечах Кличка та Порошенка ідуть у владу отримувати власні зиски і дивіденди.

на правах політичної реклами

 

 

1 коментар

  • Нормальний він хлопець є,не треба тут ля-ля,просто хтось має зуб і от шукають всяке.Простий ,скромний ,розумний хлопчина.Авто такого і близько в нього не може бути.На рахунок Віталія Кличка, вся Україна сміється з нього,напевне і сам Петро Олексійови це робить.Лиш не розумію для чого йому партія Солідарність ,якщо є інші партії.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Майже 80 відсотків податку на додану вартість відшкодовується в автоматичному режимі
Наступна : Теплокомуненерго: Забезпечили теплом 90% помешкань франківців

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×