Кандидат до нової патрульної поліції Івано-Франківська розповів, як проходить тестування

У понеділок в Івано-Франківську розпочався перший етап відбору до нової патрульної поліції. Усі кандидати, які подали анкети, повинні пройти систему тестування. 

Кожному із понад 5 тис претендентів на електронну адресу приходить повідомлення датою і часом проходження вступного випробування.

Журналістам Станіславського вдалося поспілкуватися із Андрієм, одним кандидатів до нової поліції, який уже пройшов тестування. 

За словами хлопця, всі запрошені складають тести за комп’ютером у режимі онлайн. Кожен користувач має свій персональний логін і пароль. Тестування проходить у спеціальному комп’ютерному класі, де одночасно знаходяться близько 20-ти осіб. 

Разом із кандидатами у приміщенні є кілька інструкторів із технічних питань, до яких можна звернутися у разі необхідності.

Загалом, як зазначає Андрій, необхідно пройти 60 тестів, кожен з яких оцінюється в один бал, тобто максимально можна набрати 60 балів. Для цього у кандидатів є 90 хвилин. Хоча є і ті хто впоралися швидше. В будь якому разі кандидат може ознайомитись зі своїм результатом за лічені секунди після закінчення тестування. 

Щодо питань, то вони були направленні на перевірку логічного мислення, хоча, як зазначає хлопець, містились там і математичні, а навіть причинно-наслідкові питання. 

Як їм пояснили, всі дані будуть відправленні до Києва. А про наступний етап відбору їм повідомлять на електронну пошту. 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Голова Івано-Франківської ОДА очолив список “Солідарності” до обласної ради
Наступна : Рене Дешер про Франківськ: Я спілкувавася з представникми місцевої адміністрації і був вражений, чим вони зі мною ділились

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×