Калуська медсестра, яка померла від грипу, відмовлялася від госпіталізації та ходила на роботу

Медична сестра, яка працювала у фізкабінеті Калуської районної лікарні і померла від грипу, відмовлялася від госпіталізації і продовжувала ходити на роботу.

Про це розповіла заступник головного лікаря Калуської ЦРЛ Наталія Кінаш, передає Станіславське ТБ з посиланням на Вікна.

Жінка була мешканкою Калуша 1966 року народження. До лікарів вона звернулася через дві доби від початку захворювання. Однак, на знімку пневмонії не виявили і від лікарняного медсестра відмовилася.

На сьому добу (з час у захворювання – ред.) її стан погіршився і вона була госпіталізована. На дев`яту добу з погіршенням стану вона була перевеена до нас в реанімацію. Хоча, жінка суб`єктивно візначала, що їй краще. В чому ще небезпека ситуації – людина, навіть медпрацівник. суб`єктивно почуває себе краще, хоча рентген показував, що клінічна картина погіршувалася на очах”, – згадує Наталія Кінаш.

Не зважаючи на те, що в реанімації використовувалися сильні, брендові антибіотики, на 13-ту добу перебування у лікарні жінка померла.

Загалом, з 26 січня до реанімації Калуської ЦРЛ поступило 9 людей. Троє з них померли, троє залишаються в реанімації, а ще троє вже переведені до лікувальних відділень. В усіх зафіксовано класичний пандемічний грип. Як зазначила Наталія Кінаш, на даний момент медики спостерігають ту саму ситуацію, яка була у 2009-2010 роках.

Нагадаємо, прикарпатські медики прогнозують друху хвилю епідемії грипу через два тижні.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківському суді журналіст Руслан Коцаба дав свідчення щодо обвинувачень у зриві мобілізації. ВІДЕО STV
Наступна : Франківці збирають підписи, щоб заборонити діяльність скандального DJ Cafe

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×