socico

Кабмін доручив розгорнути три блоки Бурштинської ТЕС

Кабінет міністрів доручив вжити заходів щодо перефіксаціі трьох блоків Бурштинської ТЕС (“ДТЕК Західенерго”) для їх роботи у складі Об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України.

Про це йдеться в плані заходів з підготовки об’єктів ПЕК до опалювального сезону 2015/2016 рр., які затверджені розпорядженням Кабінету міністрів №809-р від 5 серпня 2015 року, інформує Інтерфакс Україна.

Виконання заходів до 15 жовтня 2015 покладено на Міністерство енергетики та вугільної промисловості і, за згодою, на НЕК “Укренерго” і “ДТЕК Західенерго”.

Раніше в.о. директора НЕК “Укренерго” Юрій Касіч зазначав, що на початок червня на ОЕС України були переключені потужності двох блоків БуТЕС, заявка подана на перемикання ще трьох блоків.

Робота БуТЕС (12 блоків проектної встановленою потужністю 2400 МВт) з липня 2002 року синхронізована з об’єднаною енергосистемою країн Євросоюзу і узгодженого з ENTSO-E. Станція частково забезпечує електропостачання трьох областей Західної України (Закарпатської, Львівської та Івано-Франківської), а також експорт електроенергії (Словаччину, Угорщину і Румунію).

Крім того, Кабмін доручив розглянути можливість проведення аварійно-відновлювальних робіт на ПЛ 330 кВ Вуглегірська ТЕС – Михайлівка, ВЛ 220 кВ Луганська ТЕС – Ювілейна, ВЛ 220 кВ Луганська ТЕС – Михайлівка №1-4, ВЛ 220 кВ Михайлівка 330 – Лисичанська, ВЛ 220 кВ Михайлівка – Ювілейна для синхронізації Луганської ТЕС з ОЕС України. Термін – до 1 листопада 2015 року.

Луганська ТЕС, на складах якої в даний час знаходиться близько 0,5 млн тонн вугілля, може видавати до 1200 МВт електроенергії.

Крім цього, доручено вивчити до 15 вересня питання можливості відновлення ПЛ 330 кВ Вуглегірська – Центральна №1 і №2 з метою збільшення видачі потужності в ОЕС України до 700 МВт і подати інформацію робочій групі. Вуглегірська ТЕС (“Центренерго”) і супутня її інфраструктура періодично піддаються обстрілу.

Два останніх доручення покладено на Міненерговугілля та, за згодою, на НЕК “Укренерго”, “ДТЕК Східенерго”, СБУ, Міноборони.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Переможці дитячого конкурсу на податкову тематику відпочивають в «Артек-Буковель»
Наступна : На Долинщині через підпали, мешканці села організували нічні чергування. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×