Іванофранківцям презентують книгу “Переселенці. Люди, які не загубили себе”

Завтра, 2 березня, о 18:00 у книгарні «Є» відбудеться презентація книжки «Переселенці. Люди, які не загубили себе». 

У цій книзі історії людей, яких спіткало велике лихо — війна. Вони були вимушені покинути рідні місця і міста, роботу й друзів. Але, ставши переселенцями, не загубили найголовніше — себе. Бо коли в людині є Людина, то завжди можна дати собі раду, як це зробили герої нашої книги, повідомляє Станіславське ТБ.

У виданні зібрані історії реальних людей, яких спіткала війна, але вони знайшли сили на подальше активне життя. Нинішня російсько-українська війна на Донбасі спричиняє колосальні суспільні зміни. Це відбиток на довгі роки, який відчуватимуть не лише очевидці, учасники подій, а й їхні нащадки. Доля внутрішньо переміщених осіб – один з найдраматичніших наслідків цієї війни.

«Переселенці. Люди, які не загубили себе» – це долі конкретних людей, які нині живуть в столиці, Львові, Івано-Франківську. Більше того, вони не лише там мешкають, а ведуть активну діяльність в різних сферах. Вони помітні, вони розвиваються самі, а заодно розвивають і свої нові міста. Тим ця книга й важлива — щоб переселенці, в яких не все складається добре, побачили приклад, як можна реалізовуватись. Не варто опускати руки, треба рухатися далі».

У заході також візьмуть участь герої книжки.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Маленькій прикарпатці Зіненко Анастасії необхідна допомога. РЕКВІЗИТИ
Наступна : В Івано-Франківську патрульна поліція виявила гральний заклад. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×