Іванофранківцям презентували книжки для глухонімих Юлії Головчин “Притчі”. ФОТО

У вівторок, 5 липня о 15:00 в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці прикарпатська письменниця Юлія Головчин презентувала свої дві книги – “Притчі”.

Це продовження двох попередніх частин за які авторка була удостоєна премії імені Івана Франка в номінації “Література”, повідомляє Станіславське ТБ.

“Я хочу дати можливість особливій категорії людей читати. В цьому і є унікальність цієї презентації. Не відкриваю всіх секретів, але скажу, що захід буде цікавим. Кожна книга видається з якоюсь метою. Моя – навертає до Бога”, – говорить Юлія Головчин.

Четверта частина книги була у форматі відео. Авторка хотіла звернути увагу на проблеми людей зі слухом, тому відеокнига має сурдопереклад. Тобто «начитана» мовою жестів.

“Це був захід чистоти душі і доброти серця. Народження нової книги в Україні це – подія… А якщо вона несе добро, ніжність і правду то є вже велика подія… Головна генеральна тема притч-Божі правди, які несуть своїм життям прості люди… Промінці милосердя, які струменять у малих формах літературного жанру притчі є великим даром для читача. Успіху і натхнення юній Юлії, яка, схоже, знайшла себе у житті”, – поділився враженнями від презентації Богдан Нагорняк

Довідка:

Юлія Головчин – українська письменниця і журналіст. Працює в одному із непростих, найдавніших і найскладніших жанрів – притчах. Однією з перших в Україні осучаснила цей жанр, зробила його цікавим і доступним, як для молодих людей, так і для старшого покоління. Крім текстового варіанту «Притч Юлії Головчин» до кожної притчі створено аудіо та відеосупровід. Лауреат премії Івана Франка в номінації «Література» (2014).

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті горіли житловий будинок та сміття
Наступна : Старе відео Івано-Франківська: “Новий універмаг”, 1972 р. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×