Іванофранківці “спробували на смак” дитячу книгу Жака Жаб’є “Баранцеві сниться лука”. ФОТО

Сьогодні в галереї “Арт на Мур” відбулася презентація дитячої книги Жака Жаб’є “Баранцеві сниться лука”.

Ця книга – творчий доробок художниці Ольги Кваші та дитячого поета Жака Жаб’є, який до всього є батьком трьох дітей: Марка, Богуслава та Емілії, яким і присвячена книжка, повідомляє Станіславське ТБ.

“Баранцеві сниться лука” подарує малечі світ доброї казки, якої так бракує у нашому житті. Створить “Майбутнім дорослим” благодатний грунт для творчого розвитку, а “баранці” надихатимуть їх на добрі та благородні вчинки”, – переконаний автор книги

Герої цієї книги найрізноманітніші: баранці, білочки, песики, котики. З ними можна асоціювати і себе, і навколишній світ. Вони і навчають, і додають радості в житті. 

Почалася “переможна хода баранця” з Києва, з Музею книги та друкарства України, де її вперше презентували. Над цією книжкою автор працював все своє життя.

“Книги, як і діти, народжуються з великої любові і саме в той час, коли вони найбільше потрібні батькам. Ця книжка теж мала свою історію. Багато віршиків були написані ще до того часу як у мене з’явилися діти, але вони чекали свого часу, чекали ілюстраторку Ольгу Квашу, яка є неймовірною та улюбленою нашою ілюстраторкою”, – ділиться Жак Жаб’є

Один з віршиків книги “Баранцеві сниться лука” адресований найменшому члену родини, донечці Емілії. Саме його усі присутні мали змогу проспівати під гітару разом з автором та його сім’єю, а найпозитивніші, кмітливіші та уважніші отримали солодку винагороду у вигляді печива.

Захід пройшов у дуже теплій, радісній та сімейній обстановці. А сам автор зізнається, що досі, не те, що відчуває себе дитиною, але й є нею, адже, насправді, дорослі – це великі діти.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині завершились військові навчання. ВІДЕО
Наступна : У Калуші ідентифікують 347 поховань Першої світової війни. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×