Івано-Франківський виконком скасував містобудівні умови скандальної забудови на вулиці Підгірянки

Сьогодні, 4 серпня, члени виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради більшістю голосів проголосували за скасування містобудівних умов скандальної забудови на вулицях Марічки Підгірянки та Відкритої.

“Керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із невиконанням вимог містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки в частині укладених договорів про партнерські та добросусідські стосунки з мешканцями навколишніх будинків, виконавчий комітет міської ради вирішив скасувати містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки № 05/01/1/01 від 19.01.2015 р., видані приватному підприємству«Санліт-Захід» на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Марійки Підгірянки – вул. Відкритій”, – йдеться у рішенні.

Окрім цього, Департамент архітектури та містобудування повинен буде підготувати звернення до Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області щодо скасування реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт (у випадку наявності такої) з будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Марійки Підгірянки – вул. Відкритій.

Нагадаємо, 25 липня мешканці вулиці Підгірянки своїми тілами перегородили рух для будівельної техніки.

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську запровадять відзнаку міського голови “За честь і звитягу”
Наступна : Коломийська ЦРЛ просить кошти для урологічного відділення. Депутати кажуть, що грошей немає

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×