Івано-Франківський активіст поділився враженнями від зустрічі з легендарним Ніком Вуйчичем. ФОТО/ВІДЕО

До України приїхав легендарний Нік Вуйчич. Нік Вуйчич відомий у всьому світі як людина, що подолала всі обмеження. У нього генетична патологія: він народився без усіх кінцівок, із двома недорозвиненими пальцями на нозі. Попри все він активно живе, плаває, катається на серфі. На НСК «Олімпійський» Нік виступив з своєю мотиваційною лекцією “Життя без Кордонів”.

50 прикарпатців з обмеженими можливостями можуть безкоштовно відвідали зустріч з легендарним Ніком Вуйчичем. Завдяки проекту Wounded Warrior Ukraine з Ніком Вуйчичем змогли зстрітися військові ЗСУ та поранені бійці. 

Довідка

Нік Вуйчіч (повне ім’я — Ніколас Джеймс Вуйчіч (англ. Nicholas James Vujicic) (народився 4 грудня 1982) — християнськийпроповідник, мотиваційний тренер та директор неприбуткової організації «Життя без кінцівок» (англ. Life Without Limbs). Народився без рук та ніг.

У 2005 Нік був номінований на премію «Young Australian of the Year».

Франківський активіст Віктор Загреба будучи на зустрічі з Ніком Вуйчічем поділився враженнями від спілкування у себе на сторінці у фейсбук. 

“Нік – просто вау. Вдень перекладав дві його зустрічі (в шпиталі та в дитячій онкології), а потім ввечері слухав виступ на стадіоні. Якщо коротко, то він дуже кльовий чувак. Більше спробую написати пізніше”, – зазначив Віктор Загреба. 

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Журналіст виграв суд та скасував постанову франківської поліції. ВІДЕО
Наступна : “Шість заповідей справжньої леді” від франківського тренера реаліті-шоу «Від пацанки до панянки»

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×