Івано-Франківських вчителів вчили не боятися інноваційних технологій. ФОТО

29 жовтня в рамках школи новаторства з проблеми « Впровадження інтернет-технологій в освітній процес» відбувся обласний семінар для педагогів гуманітарного циклу.

Організатором заходу виступив Івано-Франківський регіональний центр Інституту обдарованої дитини НАПН України спільно з Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Своїм досвідом та досягненнями у даній сфері поділився вчитель англійської мови Коломийської ЗОШ I-III ступенів №6 Граціанський Володимир Анатолійович. Темою майстер-класу було «Використання інноваційних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій з метою підвищення якості навчання учнів». Сам захід складався з двох частин: теоретичної та практичної, на якій вчителі мали змогу самі спробувати розробити форум для мотивації та підвищення якості навчання учнів.

« Ми маємо просувати вперед освіту в плані використання технічного процесу. Ми повинні йти в ногу з нашими учнями. Не може більше сучасний вчитель залишатися на рівні крейди і дошки». – стверджує Володимир Граціанський.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині найчастіше вогонь забирає чоловіків – рятувальники
Наступна : У Богородчанах зросла кількість випадків захворювання на грип

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×